Zajęcia pozalekcyjne

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE W ROKU SZKOLNYM 2015/2016


Koła przedmiotowe


Przedmiot

Prowadzący

Termin

Klasa

Sala

dzień tygodnia

godziny

biologia (konkursy)

A.Borowicz

czwartek

15.10 – 15.55

I-III

43

chemiczno-fizyczne

B. Toboła

środa

15.10 – 15.55

I-II

28

informatyka

E. Tyranowska

środa

15.10 – 15.55

I-III

19

j. angielski

(olimpiada)

A.Zawieja

środa

13.30 – 14.15

IIIbe

20

j. angielski

(konkursy)

A.Zawieja

piątek

13.30 – 14.15

IIIaIIc

20

j. angielski

E.Krasiel

wtorek

14.20 – 15.05

IIIB

39

technika

E. Tyranowska

czwartek

15.10 – 15.55

I-III

4

historia

M. Chojnacki

poniedziałek

7.15 – 8.00


44

historia

M. Chojnacki

wtorek

7.15 – 8.00


44

historia

F. Michalak

czwartek

15.10 – 15.55

I-III

35






Zajęcia przygotowujące uczniów do egzaminu gimnazjalnego


Przedmiot

Prowadzący

Termin

Klasa

Sala

dzień tygodnia

godziny

biologia

A.Kotecka

czwartek

15.10 – 15.55

III

43

chemia

H. Szulc-Szymańska

poniedziałek

14.20 -15.05

III

28

geografia

A.Szymańska

poniedziałek

14.20 – 15.05

IIIcd

21

historia

P. Biedziak

poniedziałek

14.20 -15.05

III

37

j. angielski

E. Szumińska

środa

14.20 -15.05

IIID

25






Koła zainteresowań

Prowadzący

Termin

Klasa

Sala

dzień tygodnia

godziny

Koło gier planszowych - strategicznych

P. Biedziak

środa

15.10 -15.55

IIIb

37

Koło teatralne

J. Laskowska

piątek

14.20 -15.05

I-III

34

Koło artystyczno-teatralne

H. Zalewska

poniedziałek

14.20 -15.55

IIace

27

Klub debatancko-dziennikarski

E. Wawrzyniak

wtorek

14.20 -15.55

II-III

33

Klub czytelnika

E. Najdek

środa

14.20 -15.05

IIEIIIE

36

Kabaret alternatywny

E. Najdek

czwartek

15.10 – 15.55

I-III

36

Kabaret Szkolny Myk - Myk

M.Wierzbicka

A.Kranz





Klub historyka

M. Chojnacki

poniedziałek

13.15 – 15.15

I-III

44

Klub historyka

M. Chojnacki

wtorek

13.15 – 15.15

I-III

44

Klub germanisty

M. Chojnacki

czwartek

14.20 – 16.20

I-III

44

Klub germanisty

M. Chojnacki

piątek

13.15 – 15.15

I-III

44

Chór

P.Borowska-Klimaszewska

P.Grzmil

środa

15.30 – 17.00

I-III

35

Zaj. rek.-sport.

B. Drabowicz

poniedziałek

15.00 – 16.30

I-III

sg

Zaj. rek.-sport.

M. Krzystanek

piątek

13.15 – 14.45

I-III

sg

Zaj. rek.-sport.

P. Szczepaniak

poniedziałek

16.30 – 18.00

I-III

sg

Zaj. rek.-sport.

A. Talarczyk

wtorek

15.10 – 15.55

I-III

sg

Zaj. rek.-sport.

M.Wyszkowski

poniedziałek

15.00 – 16.30

I-III

sg

Zaj. rek.-sport.

D.Kubiak





Piłka nożna

P. Chęciński

poniedziałek

16.00 – 16.45

If

sg

Wolontariat

M. Krzystanek

wg potrzeb


I-III


Kółko biblijne

K. Frąckowiak

poniedziałek

15.10 – 15.55

I-III

23

Wolontariat - Caritas

K. Frąckowiak

piątek

14.20 – 15.05

I-III

23

Zespół szachowy

H. Główczyk

wtorek

14.20 – 15.05


św.

Koło plastyczne

H. Główczyk

piątek

8.30 – 9.30

IIabd

św.

Koło biblioteczne

A. Pytlewska

piątek

14.30 – 15.45

I-III

bibl.

Samorząd Uczniowski

E.Tyranowska

poniedziałek

14.15 – 16.15

I-III

4

Samorząd Uczniowski

E.Tyranowska

środa

15.05 – 16.05

I-III

4

Samorząd Uczniowski

E.Tyranowska

czwartek

15.05 – 16.05

I-III

4


Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze


Przedmiot

Prowadzący

Termin

Klasa

Sala

dzień tygodnia

godziny

biologia

A.Kotecka

piątek

14.20 – 15.05

I-III

43

biologia

A.Borowicz

środa

15.10 – 15.55

I-III

43

chemia

H.Szulc-Szymańska

poniedziałek

15.10 – 15.55

I-III

28

fizyka

B.Toboła

czwartek

4.20 – 15.05

I-III

28

geografia

A.Kamińska-Bosy

czwartek

14.20 – 15.05

I i III

21

geografia

A.Szymańska

wtorek

14.20 – 15.55

IcIIc

III

21

geografia

A.Szymańska

czwartek

8.00 – 8.45

IIabd

21

historia

F. Michalak

czwartek

14.20 – 15.05

I-III

35

j. angielski

E. Szumińska

piątek

14.20 – 15.05

Iae

25

j. angielski

E. Krasiel

poniedziałek

15.10 – 15.55

IIab

IIIab

33

j. angielski

R. Bogdan

piątek

14.20 – 15.05

Ia

4

j. angielski

R. Bogdan

wtorek

14.20 – 15.05

IIc

35

j. niemiecki

E. Nowotarska

czwartek

14.20 – 15.05

Iabcd

22

j. niemiecki

E. Nowotarska

czwartek

15.10 – 15.55

Iabcd

IIIacd

22

j. polski

J. Laskowska

wtorek

14.20 – 15.05

Ibd

34

j. polski

E. Wawrzyniak

wtorek

13.30 – 14.15

IIIab

33

j. polski

E. Wawrzyniak

środa

7.10 – 7.55

IIad

33

j. polski

E. Najdek

poniedziałek

15.10 – 15.55

I

36

j. polski

E. Najdek

poniedziałek

16.00 – 17.00

II,III

36

j. polski

M. Wierzbicka

poniedziałek

14.20 – 15.05

I

21

j. polski

M. Wierzbicka

wtorek

15.10 – 15.55

III

24

j. polski

A. Kranz

wtorek

14.20 – 15.05

IIb

4

j. polski

A. Kranz

środa

15.10 – 15.55

IIIc

4

j. polski

M. Wojtkowiak

wtorek

14.20 – 15.05

I

36

Corrida

M. Wojtkowiak

wtorek

8.50 – 9.35

If

36

matematyka

B. Bech

środa

14.20 – 15.05

IIId

24

matematyka

B. Bech

środa

15.10 – 15.55

IIbd

24

matematyka

M. Groszewska

poniedziałek

8.00 – 8.45

IIe

6

matematyka

M. Groszewska

poniedziałek

14.20 – 15.05

IIIa

6

matematyka

M. Groszewska

środa

14.20 – 15.05

IIId

6

matematyka

M. Groszewska

środa

15.10 – 15.55

Idef

6

matematyka

M. Nowinowska

czwartek

15.10 – 15.55

IIa

38

matematyka

M. Nowinowska

piątek

13.15 – 14.00

IIIC

38

matematyka

E. Madanowska

poniedziałek

15.10 – 15.40

IIIb

4

matematyka

W. Buchwald

środa

15.10 – 15.55

Iab

39

matematyka

W. Buchwald

środa

14.20 -15.05

IIIE

39

zaj. korekcyjno-kompensacyjne

A. Skweres

czwartek

12.25 – 13.10

IIId

29

zaj. korekcyjno-kompensacyjne

A. Skweres

czwartek

13.30 – 14.15

Ic

29












© 2016 - Gimnazjum nr 2 im. Królowej Jadwigi w Swarzędzu
   
| piątek, 12. lutego 2016 || Designed by: DoktorPC |